Rüyada adam soymak

Rüyada adam soymak maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına yorulmaktadır.

Rüyada adam soymak gördüyseniz:

  • Belirsizliklerin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada iki adam iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kör bir adam sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin, kendi işine kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada gülen adam hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, tartışmalı durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızgın adam hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada atlı adam hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zengin adam ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kum adam görmek sevdiği birini kırmaya, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine yorulur.

Rüyada adam taşlamak küçük işlere sermaye harcamayacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.