Rüyada adet kanının üstüne bulaşması

Rüyada adet kanının üstüne bulaşması mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada adet kanının üstüne bulaşması gördüyseniz:

  • Kendi planlarınıza güvenmeniz daha olumludur.

Rüyada adet kanının üstüne bulaşması evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının adet kanının üstüne bulaşması hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, aradığı aşkı bulacağına ve allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine alamet eder.

Rüyada adet kanının üstüne geçmesi hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada adet kanının üstüne geçtiğini görmek doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına inanılır.

Rüyada adet kanının gelmesi ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, üzüntülü haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada adet kanının akması daha şık mekanlarda eğleneceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada adet kanının çok gelmesi atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada adet kanının bacaklardan akması sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, geçim derdinin kalmayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.