Rüyada ağır ağır koşmak

Rüyada ağır ağır koşmak kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, yüzünün güleceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, herkesin desteğinin alınacağına, keyifli hale geleceğine, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada ağır ağır koşmak gördüyseniz:

  • İstediğiniz şeylerin peşinden gitmeniz gerekiyor.

Rüyada ağır ağır koşmak sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, büyük kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada ağır ağır yürümek hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, eş ve evlat sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada ağır yük kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok ağır yürümek hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine işaret eder.

Rüyada ağır söz işitmek darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağır kaldırmak ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına inanılır.

Rüyada ağır taşımak kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağır birşey kaldırmak endişelerin son bulacağına, herkesten ileriye gideceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.