Rüyada akarsudan abdest almak

Rüyada akarsudan abdest almak zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada akarsudan abdest almak gördüyseniz:

  • Katılık veya ödün vermemek işe yaramayabilir.

Rüyada akarsudan abdest almak uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına işaret eder.

Rüyada akarsudan korkmak ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada akarsudan geçmek kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada akarsudan atlamak akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada akarsudan kurtulmak çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük akarsudan geçmek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder.

Rüyada akarsudan geçtiğini görmek iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına delalettir.

Rüyada akarsudan kaçmak olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments