Rüyada altına kaçıran birini görmek

Rüyada altına kaçıran birini görmek işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, kısmetlerinin artacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, böylece hayatının da düzene gireceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulur.

Rüyada altına kaçıran birini gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan sorunları çözebilmek için yüzde yüz gayret göstermenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada altına kaçıran birini görmek konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada altına çiş kaçıran birini görmek el açmayacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gaz kaçıran birini görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada hava kaçıran tüp görmek doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su kaçıran musluk görmek çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada altına sıçan birini görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada altına kaka yapmış birini görmek emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine yorulur.

Rüyada altına yapmış birini görmek evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, dişe diş savaşacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.