Rüyada altını temizlemek

Rüyada altını temizlemek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, makbul olan şeylere, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada altını temizlemek gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarınızla bir araya gelmenizi sağlayabilecek programlar yapabilirsiniz.

Rüyada altını temizlemek deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına ve haydan gelenin yine huya gideceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada altını görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altını kaybetmek gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, yüzünün her daim güleceğine delalet eder.

Rüyada ata altını bulmak kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, hayırlı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada altını çalınması ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, hoşluk içinde olacağına delalet eder.

Rüyada kol altını görmek sakin ve huzurlu günler geçireceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına yorulur.

Rüyada bir bebeğin altını çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin altını ıslatması maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments