Rüyada ameliyat olmuştum

Rüyada ameliyat olmuştum dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, yokluk içine gireceğine, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine işarettir.

Rüyada ameliyat olmuştum gördüyseniz:

  • Hala bazı konular muallakta olsa da, ayağınıza gelen topa vurmanız gerekiyor.

Rüyada belinden ameliyat huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ameliyat hazırlığı kendine geleceğine, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada diz ameliyat olmak gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine yorulur.

Rüyada ameliyat olmak melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine delalet eder.

Rüyada ameliyat yapmak büyük bir başarısızlık yaşanacağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına inanılır.

Rüyada ameliyat öncesi çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada manevi ameliyat üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ameliyat olması hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.