Rüyada anne babanın hastalanması

Rüyada anne babanın hastalanması kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, dinamik olacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, gerçeklikten uzaklaşacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, eşiyle bahtiyar olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anne babanın hastalanması gördüyseniz:

  • Olayları akışına bırakmanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada anne ve babanın eve gelmesi işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine tabir olunur.

Rüyada anne ve babanın ayrılması mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne babanın gitmesi kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada anne ile babanın ayrılması kazancının eksilmeyeceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne ve babanın boşanması daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne babanın uyuması işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada anne babanın konuşmaması başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına delalet eder.

Rüyada anne ve babanın öpüşmesi kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments