Rüyada anne ve babanın öpüşmesi

Rüyada anne ve babanın öpüşmesi üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine alamet eder.

Rüyada anne ve babanın öpüşmesi gördüyseniz:

  • Elinizden geldiğince aktif olmanızda fayda var.

Rüyada anne ve babanın öpüşmesi çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına delalettir.

Rüyada anne ve babanın eve gelmesi elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine delalettir.

Rüyada anne babanın uyuması isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada anne ve babanın ayrılması müreffeh bir yaşama sahip olacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada anne ile babanın ayrılması çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına delalettir.

Rüyada anne babanın gelmesi beyaz ise güzel bir haber alınacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada anne ve babanın boşanması yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada anne babanın hastalanması bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, hayal gibi bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.