Rüyada annenin çamaşır astığını görmek

Rüyada annenin çamaşır astığını görmek güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, sorunlarının artacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına rivayet eder.

Rüyada annenin çamaşır astığını gördüyseniz:

  • Gelirinizde artış olabilir.

Rüyada annenin çamaşır astığını görmek kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine rivayet eder.

Rüyada ipe çamaşır astığını görmek giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine delalet eder.

Rüyada birinin çamaşır astığını görmek maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına alamet eder.

Rüyada erkeğin çamaşır astığını görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine inanılır.

Rüyada temiz çamaşır astığını görmek maddi ve manevi zararların sona ereceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının çamaşır astığını görmek mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, maddi durumunun düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının beyaz çamaşır astığını görmek çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına delalettir.

Rüyada çamaşır astığını görmek kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, kişinin içinin daralacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments