Rüyada annenin çocuğunun küçüklüğünü görmesi

Rüyada annenin çocuğunun küçüklüğünü görmesi kişinin kafasının rahat edeceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine inanılır.

Rüyada annenin çocuğunun küçüklüğünü görmesi gördüyseniz:

  • Bir şey düşünürken başkalarının sözleri sizi pek etkilememeli.Kendinizle başbaşa olun.

Rüyada annenin çocuğunun küçüklüğünü görmesi ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, hastalıklarını yeneceğine tabir olunur.

Rüyada bir annenin çocuğunun küçüklüğünü görmesi vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına delalettir.

Rüyada büyümüş çocuğunun küçüklüğünü görmek kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunun küçüklüğünü görmek nedir gülmek suretiyle şifa bulacağına, kişinin bundan zarar göreceğine tabir olunur.

Rüyada büyük çocuğunun küçüklüğünü görmek hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun küçüklüğünü görmek iç dünyasında rahata kavuşacağına, gayretlerinin ödüllendirileceğine işaret eder.

Rüyada annenin küçüklüğünü görmek bazı büyük çalışmalar yapacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada annenin kızının küçüklüğünü görmesi daha geniş rızık elde edeceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments