Rüyada annenin parmağını kesmesi

Rüyada annenin parmağını kesmesi insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada annenin parmağını kesmesi gördüyseniz:

  • İnandığınız şeyler için çaba sarf etmeniz ortaya farklı işler çıkmasını sağlayabilir.

Rüyada annenin parmağını kesmesi en karanlık zamanında elinden tutacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin parmağını görmek karlı ortaklıklara gireceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin parmağını ısırmak acı veren durumların vuku bulacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada baş parmağını koparmak işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada parmağını kesmek yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada parmağını kanatmak bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada parmağını emmek yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin parmağını ısırmak yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.