Rüyada arabayı park ettiği yeri bulamamak

Rüyada arabayı park ettiği yeri bulamamak çevre, iş ve mekan değiştireceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, kendisi için mal mülk alacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arabayı park ettiği yeri bulamamak gördüyseniz:

  • Hassasiyetlerinizi paylaşan bir kişiye rastlayana kadar duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada arabayı park ettiği yeri bulamamak artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine rivayet eder.

Rüyada arabayı park ettiği yeri unutmak çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada arabayı nereye park ettiği yeri bulamamak kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına delalet etmektedir.

Rüyada park ettiği arabayı bulamamak güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabayı park ettiği yerde bulamamak hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada arabayı park ettiği yerden çıkarmak yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada arabayı park ettiğin yeri bulamamak işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada arabasını park ettiği yerde bulamamak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

3 yorum “Rüyada arabayı park ettiği yeri bulamamak

  1. Bende arkamdan gelen araba beni sollayarak duvara çarptı bizde kızımla arabada başka yere saptık olay yerine polisler geldi.polisler bizi bulmasın diye arzbayı vaşja yere parketgim ama hangi sokakta olduğunu bulamadım.iyiymiş anlamı çok şükür

  2. Ben bu ruyayı belki 3 . kez görüyorum Hayırlara vesile olmasını ALLAH dan niyaz ederim.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.