Rüyada arka arkaya şimşek çaktığını görmek

Rüyada arka arkaya şimşek çaktığını görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada arka arkaya şimşek çaktığını gördüyseniz:

  • Başarılı olmanız yapacağınız hazırlığa bağlı hata yapmamanız gerekiyor.

Rüyada arka arkaya şimşek çaktığını görmek başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada şimşek çaktiğini görmek büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok büyük şimşek çaktığını görmek hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine işarettir.

Rüyada sürekli şimşek çaktığını görmek bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde şimşek çaktığını görmek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye tabir olunur.

Rüyada yağmur yağdığını ve şimşek çaktığını görmek kötü günleri geride bırakacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yorulur.

Rüyada arabanın arka arkaya gitmesi hiç istemediği işlere gireceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına alamet eder.

Rüyada arka arkaya ölüm görmek ters giden durumların düzeleceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments