Rüyada arkadaşına yumruk atmak

Rüyada arkadaşına yumruk atmak eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, nahoş sözler işiteceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına inanılır.

Rüyada arkadaşına yumruk atmak gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın tüm olumlu görüntüsüne rağmen, bütün detaylarıyla ele alınması yararınıza olabilir.

Rüyada bir arkadaşına yumruk atmak şansın ve kısmetin açılacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, insanlara öncülük edeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşına yumruk atmak tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine işaret eder.

Rüyada yakın arkadaşına yumruk atmak bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, derdin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yumruk tokuşturmak deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüye yumruk atmak işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzüne yumruk yemek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine delalet eder.

Rüyada yere yumruk atmak işsiz ve ekmeksiz kalacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına yorulur.

Rüyada birinin yumruk atması rütbe edineceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.