Rüyada arkadaşını çocuğuyla görmek

Rüyada arkadaşını çocuğuyla görmek yakın akrabadan gelecek habere, yaşam enerjisine kavuşacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını çocuğuyla gördüyseniz:

  • Bazılarıyla daha iyi anlaşmanıza karşın bazılarıyla ise şu aralar ilişkileriniz soğuk olabilir.

Rüyada arkadaşını çocuğuyla görmek sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğuyla öpüşmek her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, iş yaşantısında hırslanacağına yorulur.

Rüyada çocuğuyla uyumak daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının çocuğuyla ilgilenmek memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine yorulur.

Rüyada çocuğuyla beraber kaçmak sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine işaret eder.

Rüyada çocuğuyla zina yapmak içine büyük bir huzurun dolacağına, planların aksayacağına da tabir edilen rüya, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuğuyla oynamak kendisi için faydalı şeyler yapacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına rivayet eder.

Rüyada çocuğuyla denize girmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments