Rüyada arkadaşının bardak kırması

Rüyada arkadaşının bardak kırması dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının bardak kırması gördüyseniz:

  • Biraz romantizm veya keyifli planlar ilişkilere iyi gelebilir.

Rüyada arkadaşının bardak kırması toparlanacağına, kendine geleceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bardak bardak su görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bardak bardak süt görmek dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine inanılır.

Rüyada bardak bardak çay görmek yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, kıtlığın meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bardak bardak su içmek doğru olanı seçeceğine, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bardak bardak süt içmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bardak bardak su içmek ama doymamak aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine işarettir.

Rüyada bardak bardak soğuk su içmek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments