Rüyada arkadaşının kilolu görmek

Rüyada arkadaşının kilolu görmek böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, mutluluk ve başarı getireceğine, sevdiklerini de koruyacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının kilolu gördüyseniz:

  • Hedeflerinizin doğrultusunda aktif atılımlarda bulunacaksınız.

Rüyada arkadaşının kilolu görmek bunun kendisi için büyük şans olacağına, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına işarettir.

Rüyada kilolu bir arkadaşının zayıfladığını görmek zararını tamamen kapatacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kilolu olduğunu doğru olanı seçeceğine, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kilolu erkek yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kilolu yılan görmek borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, hayırlı bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada arkadaşı kilolu görmek çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını çok kilolu görmek mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kilolu birini görmek bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments