Rüyada arkadaşının konuşmaması

Rüyada arkadaşının konuşmaması yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, işlerinin açılacağına, hayır ve bereketin artmasına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, günahkâr olacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına delalettir.

Rüyada arkadaşının konuşmaması gördüyseniz:

  • Siz elinizden geleni yaptığınıza göre, artık yardım da isteyebilirsiniz.

Rüyada arkadaşının arkadaşının öldüğünü görmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının yanması kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının bebeği varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşının konuşmaması hayırlı zamanlar geçireceğine, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının gülmesi borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının dövmek çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının et getirmesi sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının öldüğünü maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments