Rüyada asansörde tacize uğramak

Rüyada asansörde tacize uğramak kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, bir sebeple çok zorlanacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına inanılır.

Rüyada asansörde tacize uğramak gördüyseniz:

  • Alacak verecek meselelerini ertelemek, borç alıp vermekten ya da bağlayıcı sözler vermekten, imzalar atmaktan kaçınmak daha doğru olabilir.

Rüyada asansörde tacize uğramak sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, verilen kararların geri çekileceğine inanılır.

Rüyada asansörde cin görmek hayatının bir anda cennete döneceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada asansörde konuşmak yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine işarettir.

Rüyada asansörde yıkanmak hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada asansörde kaybolmak çok daha fazla adım atacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada asansörde görmek üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada asansörde uçmak deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına işarettir.

Rüyada asansörde inmek belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.