Rüyada asker montu giymek

Rüyada asker montu giymek uykusuz ve halsiz düşeceğine, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada asker montu giymek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki veya karşınızdaki kişiler sorun çıkartma veya kendi çıkarlarını ne pahasına olursa olsun koruma konusunda ısrarcı olabilirler.

Rüyada asker montu giymek kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada asker montu görmek dürüst bir şekilde yaşayacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada montu unutmak şanssızlık yaşanacağına, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polis montu görmek mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına inanılır.

Rüyada erkek montu almak bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada bebek montu görmek isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine, mutsuz olacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine tabir olunur.

Rüyada erkek montu giymek uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına inanılır.

Rüyada montu çöpe atmak rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.