Rüyada ayağa balık değmesi

Rüyada ayağa balık değmesi güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, günü birlik tatillere çıkacağına, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine inanılır.

Rüyada ayağa balık değmesi gördüyseniz:

  • Bazı kişileri yanlış değerlendiriyor olabilirsiniz.

Rüyada ayağa balık değmesi fakirleşeceğine, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayağa balık yapışması kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına inanılır.

Rüyada ayağa yağ dökülmesi yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada ele ve ayağa cam batması çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına inanılır.

Rüyada sağ ayağa cam batması büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada ayağa çay dökülmesi tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada ayağa et sarmak müjdeli ve güzel haberler alacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayağa oje sürmek sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments