Rüyada ayağın altından toprak kayması

Rüyada ayağın altından toprak kayması kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, üzücü haberler alacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada ayağın altından toprak kayması gördüyseniz:

  • Belli bir hamle yapmalı ya da herkes hoşnut olmasa da yaşam tarzınızı değiştirmelisiniz.

Rüyada ayağın altından toprak kayması sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağın toprak olması akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada toprak altından ses gelmesi hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada toprak altından yumurta toplamak kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine delalet eder.

Rüyada toprak altından elma çıkarmak çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatının da kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada toprak altından mantar toplamak dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, çok sevinçli haberler alacağına alamet eder.

Rüyada toprak altından kitap çıkarmak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine işarettir.

Rüyada toprak altından altın bulmak işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve rüya sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülçin

Rüyamda bilmediğim biryerdeydim ve yer yarılıyordu toprak kayıyordu bende tüm bunlardan kaçmak için dar biryere girdim(yarılmış büyük bir kaya veya dağdı )girdiğim yer çok dardı ve yanımda tanımadığım biri vardı içine girdiğim dar yerin ayağımın altın toprak ve taş vardı birden ayağımın altındaki toprak kaydı (sanki asansör birden düşerya aynı onun gibi) aşağıya doğru kayarak düştüm çukur gibiydi sonrasında ise başka biryerdeyim ve kız kardeşim damdan düşüyor alçak biryerdi bende ona gülüyorum