Rüyada ayağının ezilmesi

Rüyada ayağının ezilmesi çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, bir hastalığa maruz kalacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağının ezilmesi gördüyseniz:

  • Planlarda sıklıkla değişiklikler yapılması gerekebilir.

Rüyada ayağının kırılması haksızlıklara da karşı geleceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada ayağının kum olması sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kısmetlerin günden güne artacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayağının ezilmesi rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, tatsız haberlerin alınacağına delalettir.

Rüyada ayağının kaşınması yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağının çıkması bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ayağının yıkanması çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağının sıkışması büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına işarettir.

Rüyada ayağının kopması ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.