Rüyada ayak parmaklarına kırmızı oje sürmek

Rüyada ayak parmaklarına kırmızı oje sürmek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada ayak parmaklarına kırmızı oje sürmek gördüyseniz:

  • Herkes sizinle aynı şeyleri istemese de, uzlaşmacı olmanız herkesin mutlu olmasını sağlayacak anlaşma zeminini hazırlayabilir.

Rüyada ayak parmaklarına kırmızı oje sürmek müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına işaret eder.

Rüyada ayak parmaklarına krem sürmek sorunlarını aşacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayak parmaklarına oje sürmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine işaret eder.

Rüyada ayak parmaklarına kına yakılması karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada ayak parmaklarına kına yakmak yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına işaret eder.

Rüyada ayak parmaklarına yüzük takmak sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada parmaklarına altın yüzük takmak çok büyük insanlar arasına gireceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bütün parmaklarına yüzük takmak eline haram para geçeceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.