Rüyada ayak serçe parmağı tırnağı görmek

Rüyada ayak serçe parmağı tırnağı görmek çok büyük çaba sarf edeceğine, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına inanılır.

Rüyada ayak serçe parmağı tırnağı gördüyseniz:

  • Sadece, tartışmalı ortamlardan uzak durmalısınız.

Rüyada ayak serçe parmağı tırnağı görmek kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine işaret eder.

Rüyada ayak serçe parmağı tırnağı ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak baş parmağı tırnagı çıkması büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına işaret eder.

Rüyada sol ayak baş parmağı tırnağı görmek işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, ayrılanların kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağ ayak baş parmağı tırnağı görmek geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada ayak baş parmağı tırnağı görmek kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada ayak serçe parmağı hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayak baş parmağı tırnağı kırılması çok daha iyi başarılar kazanacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.