Rüyada babamın parmaklarının kesildiğini görmek

Rüyada babamın parmaklarının kesildiğini görmek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, saygının hiç eksik olmayacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada babamın parmaklarının kesildiğini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza öncelik tanımanız gerekiyor.

Rüyada babamın parmaklarının kesildiğini görmek ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada el parmaklarının kesildiğini görmek evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine delalettir.

Rüyada bir başkasının parmaklarının kesildiğini görmek dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin parmaklarının kesildiğini görmek dininden vazgeçmeyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine işarettir.

Rüyada birinin ayak parmaklarının kesildiğini görmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sağ elin parmaklarının kesildiğini görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, sevap işlemek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının ayak parmaklarının kesildiğini görmek şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin parmaklarının kesildiğini görmek engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments