Rüyada babayı beyaz gömlekle görmek

Rüyada babayı beyaz gömlekle görmek insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada babayı beyaz gömlekle gördüyseniz:

  • Artık, harekete geçebilirsiniz.

Rüyada babayı beyaz gömlekle görmek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babayı beyaz gömlekle görmek manevi olarak çökmekle kalmayacağına, afiyete ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilisini beyaz gömlekle görmek büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada abimi beyaz gömlekle görmek çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin birini beyaz gömlekle görmek elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini beyaz gömlekle görmek isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına işaret etmektedir.

Rüyada babamı beyaz gömlekle görmek çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilini beyaz gömlekle görmek şansının bir türlü dönmeyeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments