Rüyada bakire birini hamile görmek

Rüyada bakire birini hamile görmek dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, çok büyük bir işe girileceğine, hayatının da düzene gireceğine, çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, elinin darlaşacağına rivayet eder.

Rüyada bakire birini hamile gördüyseniz:

  • Sevgi temalı ilişkileriniz veya romantizm yaşam tarzınızda olumlu değişikliklere neden olabilir.

Rüyada bakire birini hamile görmek yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Rüyada bakire bir kızın hamile olduğunu görmek çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakire hamile görmek hasret ve özlem gidereceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine inanılır.

Rüyada bakire kızı hamile görmek geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bakire bir kızın kendini hamile görmesi günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada bakire birinin kendini hamile görmesi kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, kazançta zarar edeceğine tabir olunur.

Rüyada bakire kızın hamile olduğunu görmesi aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada bakire hamile olmak iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.