Rüyada balığın seni yuttuğunu görmek

Rüyada balığın seni yuttuğunu görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, tatsız durumların yaşanacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına alamet eder.

Rüyada balığın seni yuttuğunu gördüyseniz:

  • Bazı işlerinize veya planlarınıza müdahale eden kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada balığın seni yuttuğunu görmek bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük balığın küçük balığı yuttuğunu görmek atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine alamet eder.

Rüyada balığın kendisini yuttuğunu görmek kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, işiyle nam salacağına yorulmaktadır.

Rüyada balığın birini yuttuğunu görmek kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada balığın seni ısırdığını görmek rakiplerin teker teker alt edileceğine, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada balığın seni kovalaması zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına delalettir.

Rüyada balığın seni yemesi sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine rivayet etmektedir.

Rüyada balığın seni yutması kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, sorunların üzüntülere neden olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.