Rüyada başında beyaz güvercin görmek

Rüyada başında beyaz güvercin görmek karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, kişinin adeta gençleşeceğine inanılır.

Rüyada başında beyaz güvercin gördüyseniz:

  • Oturup, bekleyip uymakta zaman kaybetmemelisiniz.

Rüyada başında beyaz güvercin görmek bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada başında güvercin görmek hayırlı haberler getireceğine, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada başında beyaz tül görmek zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine işarettir.

Rüyada beyaz beyaz güvercin görmek sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına yorulur.

Rüyada başında beyaz şapka görmek yapılan işlerin fazla kar getireceğine, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine alamet eder.

Rüyada başında beyaz başörtü görmek olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin başında beyaz tülbent görmek sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüyada yavru beyaz güvercin rızkının her geçen gün daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments