Rüyada başka bir ülkenin vatandaşı olmak

Rüyada başka bir ülkenin vatandaşı olmak kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, arzularına kavuşacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, eğer o yokuş çıkılmışsa sonunda her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada başka bir ülkenin vatandaşı olmak gördüyseniz:

  • Olayları büyütmeyin.

Rüyada başka bir ülkenin vatandaşı olmak arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına işarettir.

Rüyada başka ülkenin cumhurbaşkanını görmek kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada başka ülkenin askerini görmek uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada başka bir ülkenin başbakanını görmek getirisi çok olan işler yapacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka ülkenin liderini görmek geçim derdinin de ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka bir ülkenin bayrağını görmek sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka ülkenin başbakanını görmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına işaret eder.

Rüyada başka ülkenin bayrağını görmek sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments