Rüyada başka erkekle evlendiğini görmek

Rüyada başka erkekle evlendiğini görmek çok büyük mutluluklar duyacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, hayırlı işlere girişileceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka erkekle evlendiğini gördüyseniz:

  • Elinizden geldiğince büyük düşünmelisiniz.

Rüyada başka erkekle evlendiğini görmek büyük kazanç sağlanacağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına delalettir.

Rüyada başka bir erkekle evlendiğini görmek iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine delalettir.

Rüyada eşinin başka bir erkekle evlendiğini görmek manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına tabir olunur.

Rüyada karısını başka erkekle evlendiğini görmek işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada karısının başka erkekle evlendiğini görmek talihin yüzlerine güleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada bi erkekle evlendiğini görmek her geçen gün başarılarının artacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına delalettir.

Rüyada evli bir erkekle evlendiğini görmek karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evli erkekle evlendiğini görmek aylık gelirinin artacağına, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.