Rüyada başkasının çorabını giymek

Rüyada başkasının çorabını giymek alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, uzun sohbetler edeceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının çorabını giymek gördüyseniz:

  • Çok sevdiğiniz bir kişi uzun bir yoldan gelebilir yada sizin yapacağınız bir yolculukta hoş kimselerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bir başkasının çorabını giymek garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine yorulur.

Rüyada başkasının çorabını giymek kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının çorabını almak işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının çorabını görmek günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının çorabını çıkarmak çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine ve aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının yırtık çorabını giymek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının çorabını dikmek sinirlerinin yıpranacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının çorabını yıkamak kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.