Rüyada başkasının elinin şiştiğini görmek

Rüyada başkasının elinin şiştiğini görmek yeni bir başlangıç yapmaya, işlerinin büyüyeceğine, güçlükle elde edilecek başarı, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkılacağına ve üzüleceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada başkasının elinin şiştiğini gördüyseniz:

  • Tamirat işleri veya tamir edilmesi gereken ilişkiler size pahalıya mal olabilir.

Rüyada başkasının elinin şiştiğini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi elinin şiştiğini görmek bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine delalet eder.

Rüyada sağ elinin şiştiğini görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada sol elinin şiştiğini görmek ferahlayacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalet eder.

Rüyada birinin elinin şiştiğini görmek yapılan hataların telafi edileceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının dişinin şiştiğini görmek amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının karnının şiştiğini görmek yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada bir başkasının elinin kesilmesi çok rahat bir hayat yaşayacağına, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.