Rüyada başkasının kefenlendiğini görmek

Rüyada başkasının kefenlendiğini görmek onu darda bırakmayacağına, rahat şekilde geçineceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, mülk edinme planlarının ertelenmesine, artık rahat bir nefes alacağına, güzel bir hayat süreceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kefenlendiğini gördüyseniz:

  • Sizden daha önemli konumda olan kişiler sizinle aynı görüşte olmasa da, aslında doğru gören siz olabilirsiniz.

Rüyada başkasının kefenlendiğini görmek keyifleneceğine ve afiyette olacağına, dost ve akrabaların şaşırtılacağına inanılır.

Rüyada öldüğünü kefenlendiğini görmek büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, kişinin alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölülerin kefenlendiğini görmek manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine rivayet eder.

Rüyada yıkanıp kefenlendiğini görmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine alamet eder.

Rüyada kocanın kefenlendiğini görmek gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada öldüğünü ve kefenlendiğini görmek eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, bol bol hayır duası alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü kefenlendiğini görmek iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kefenlendiğini görmek kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.