Rüyada başkasının tüyünü almak

Rüyada başkasının tüyünü almak yaşanan üzüntülerin son bulacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine ve konusunda uzman bir kişi olunacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada başkasının tüyünü almak gördüyseniz:

  • Bazı güzel teklifler alabilirsiniz.

Rüyada başkasının tüyünü almak eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza, rahatının yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada kendi tüyünü görmek daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada tavus kuşunun tüyünü görmek çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, birçok dertle muhatap olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi tüyünü yolmak sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada kuşun tüyünü yolmak bilgi ile donanacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine delalettir.

Rüyada başkasının ev taşıması pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına inanılır.

Rüyada bir başkasının cam kırması çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının diş çıkması arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments