Rüyada başörtüsü ihya

Rüyada başörtüsü ihya maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, ihanet göreceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, kısmetin ve şansın açılacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başörtüsü ihya gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendilerini sizin bazı konularda ilerlemenize destek için adamış olabilirler.

Rüyada başörtüsü diyanet vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına tabir olunur.

Rüyada başörtüsü bakmak tabiri caizse ağız tadından olacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına alamet eder.

Rüyada başörtüsü mumsema kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına inanılır.

Rüyada gül kurusu başörtüsü fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kahverengi başörtüsü sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada başörtüsü yırtılması nefsini terbiye etmeyi başaracağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada simli başörtüsü geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada başörtüsü aramak geleceğinin de umut vadedeceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.