Rüyada bataklık ve kurbağa görmek

Rüyada bataklık ve kurbağa görmek hayatının bu sayede güzelleşeceğine, daha büyük başarılar kazandıracağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada bataklık ve kurbağa gördüyseniz:

  • Evinizde konforu arttırıcı veya daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada bataklık ve kurbağa görmek çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, işlerin çok ters gitmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada bataklık batmak uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, yalan söyleyeceğine delalet eder.

Rüyada çamurlu bataklık ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine inanılır.

Rüyada bataklık düşmek ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil bataklık hayal kırıklığına uğrayacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına tabir olunur.

Rüyada sulu bataklık görmek dost çevrenizin genişleyeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çamur bataklık görmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada bataklık görmek ihya günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.