Rüyada batan gemiden kurtulduğunu görmek

Rüyada batan gemiden kurtulduğunu görmek sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, şansın çalışmaya başlayacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, hayatının da zorlaşacağına, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine inanılır.

Rüyada batan gemiden kurtulduğunu gördüyseniz:

  • İsteklerini dinleyin ona, tabiri caizse, ona nefes aldırın.

Rüyada batan gemiden kurtulduğunu görmek işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, kime gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada batan gemiden denize atlamak sağlığının yerinde kalacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada batan gemiden kurtulmak aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada batan gemiden inmek çok zor duruma düşüleceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına alamet eder.

Rüyada batan gemiden atlamak çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, kurulu düzeninin olacağına delalet eder.

Rüyada batan gemiden insan kurtarmak aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, daha fazla para kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada batan gemiden yüzerek kurtulmak ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, kötü kişilere yakın olacağına yorulmaktadır.

Rüyada batan gemiden birini kurtarmak statü atlayacağına, rütbe edineceğine, fedakârlıklar yapacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments