Rüyada belediyede görmek

Rüyada belediyede görmek nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, mutlu olacağına ve güleceğine, razı geleceğine rivayet eder.

Rüyada belediyede gördüyseniz:

  • Kendinize zaman ayırmalısınız.

Rüyada belediyede görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada belediyede işe girdiğini görmek eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada belediyede çalışmak yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine işarettir.

Rüyada belediyede olduğunu görmek sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, sorunlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada belediyede çalıştığını görmek herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.