Rüyada beyaz at başı görmek ne demek

Rüyada beyaz at başı görmek ne demek yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz at başı görmek ne demek gördüyseniz:

  • Geçerli nedenler kendini gösterene kadar uyumlu davranmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada beyaz at başı görmek ne demek yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz gelin başı görmek bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan rüya, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri rüya sahibini arkadan vurmak için kullanacağına yorulur.

Rüyada beyaz at başı görmek hanesinin bollukla dolacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına delalettir.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine rivayet eder.

Rüyada ay basi görmek kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada at başi görmek kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine işaret eder.

Rüyada ölü başı görmek aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, hayattan yana her istediğini elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dağ başı görmek ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, önemli ve büyük adımlar atacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments