Rüyada beyaz pamuk

Rüyada beyaz pamuk kişinin içinin daralacağına, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz pamuk gördüyseniz:

  • Kapalı kapılar ardında sizin için olumlu gelişmeler söz konusu oluyor olabilir.

Rüyada beyaz gelinlik ve beyaz damatlık görmek heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, sorunlarının birken beş olacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine alamet eder.

Rüyada beyaz kedi ve beyaz köpek görmek zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, haksızlıklara uğranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz pantolon ve beyaz gömlek giymek canla başla çalışacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına işaret eder.

Rüyada beyaz elbiseyle beyaz ata binmek hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada beyaz beyaz araba görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz beyaz güvercin görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına delalet eder.

Rüyada beyaz saçlı beyaz sakallı adam görmek dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments