Rüyada beyaz pantolon ve beyaz gömlek giymek

Rüyada beyaz pantolon ve beyaz gömlek giymek iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, bu kararlara uyulacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına inanılır.

Rüyada beyaz pantolon ve beyaz gömlek giymek gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde iş yaşamınızı veya yaşam kalitenize katkısı olabilecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada beyaz pantolon ve beyaz gömlek giymek dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada beyaz gömlek beyaz pantolon şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz gömlek pantolon uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz gömlek ve pantolon inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına inanılır.

Rüyada beyaz pantolon mavi gömlek giymek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada siyah pantolon beyaz gömlek işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine delalettir.

Rüyada beyaz gömlek ve pantolon giymek iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz gömlek siyah pantolon giymek gün geçtikçe işini daha da büyüteceğine, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ender

Kendimi siyah Pantolon bey gömlekle görüyorum. Aynı ruyada sanki ikinci rüya gibi. Bir arkadaşım evini beyaz boya yapıyor. Benden yardım bekliyor. Yardım etmek istiyorum. Pantolonumda nokta kadar beyazlık var silmeye çalışınca dağılıyor. Bende bu kıyafetlerle nas yapayım diyorum. Boya yapmayı bırakıyorum. Orada bir eski arkadaşımı daha görüyorum. Birbirimize sarılıyoruz. Ama ismini hatırlamıyorum. Tanımadın değilmi diyor.Bende biraz kaçamak cevap veriyorum ama ismini hatırlamadığı