Rüyada beyaz ve sarı papatya görmek

Rüyada beyaz ve sarı papatya görmek kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, saygınlığına da saygınlık katacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz ve sarı papatya gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde veya emlakla ilgili konularda yapacağınız değişiklikler yeni ilgi alanları keşfetmenizi sağlayabilir.

Rüyada sarı ve beyaz papatya görmek kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına inanılır.

Rüyada beyaz ve sarı papatya görmek çok iyi yerlere geleceğine, yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına inanılır.

Rüyada sarı beyaz papatya görmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı papatya görmek aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarı papatya tarlası görmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine inanılır.

Rüyada sarı renkli papatya görmek eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada sarı papatya çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı papatya toplamak kişinin kazancının artacağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments