Rüyada bi kızı yanağından öpmek

Rüyada bi kızı yanağından öpmek kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, rüya sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına işarettir.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz.

Rüyada bi kızı yanağından öpmek onu uyaracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığın bir kızı yanağından öpmek çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığın bir kızı yanağından öpmek dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin bir kızı yanağından öpmesi çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kızı yanağından öpmek rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine delalettir.

Rüyada güzel bir kızı yanağından öpmek birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, aradığı çareleri bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada genç bir kızı yanağından öpmek kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada yanağından öpmek zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.