Rüyada bir anne ve kızını görmek

Rüyada bir anne ve kızını görmek evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, maddi ve manevi açıdan büyük zarar getireceğine, aile saadetinin artacağına inanılır.

Rüyada bir anne ve kızını gördüyseniz:

  • Bittiğini zannettiğiniz bir iş, sizi şaşırtarak yeniden karşınıza çıkabilir.

Rüyada bir anne ve kızını görmek sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada bir anne kızını görmesi bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne ve kızını görmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada anne kızını görmek uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına yorulur.

Rüyada anne kızını görmesi evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına delalettir.

Rüyada anne ile kızını görmek allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada anne babanın kızını dövmesi kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine işarettir.

Rüyada anne baba ve kızını görmek güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.