Rüyada bir ayağında ayakkabı görmek

Rüyada bir ayağında ayakkabı görmek deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, refah içinde olacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir ayağında ayakkabı gördüyseniz:

  • Problemli bir durum kendi kendine iyileşebilir.

Rüyada ayağında ayakkabı yok çok başarılı işlere imza atacağına, mirasa işarettir.

Rüyada ayagında ayakkabı görmek düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sermayesini riske etmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir ayağında ayakkabı görmek etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine yorulur.

Rüyada ayağında lastik ayakkabı görmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada iki ayağında farklı ayakkabı görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayağında beyaz ayakkabı görmek işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına alamet eder.

Rüyada başkasının ayağında kırmızı ayakkabı görmek ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının ayağında beyaz spor ayakkabı görmek bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.