Rüyada bir başkasının ayağında çorap görmek

Rüyada bir başkasının ayağında çorap görmek bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, hasta ve üzgün olacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine delalettir.

Rüyada bir başkasının ayağında çorap gördüyseniz:

  • Size öğreteceği şeyler olan kişilerle vakit geçirebilirsiniz, macera arzunuz artabilir.

Rüyada bir başkasının ayağında çorap görmek iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına işarettir.

Rüyada başkasının ayağında yırtık çorap görmek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının ayağında delik çorap görmek işlerinde önemli adımlar atacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına işarettir.

Rüyada başkasının ayağında çorap görmek eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, şen kahkahalar atacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının ayağında siyah çorap görmek üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının ayağında beyaz çorap görmek onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayağında delik çorap görmek yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine inanılır.

Rüyada ayağında yeşil çorap görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments