Rüyada bir bayanla öpüştüğünü görmek

Rüyada bir bayanla öpüştüğünü görmek üzüntülerini bölüşeceğine, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir bayanla öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Yaşadığınız sıkıntılar nedeniyle ortaya çıkan huysuz halinizi üzerinizden atın.

Rüyada bayanla öpüştüğünü görmek büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine alamet eder.

Rüyada bir bayanla öpüştüğünü görmek kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine yorulur.

Rüyada tanıdık bir bayanla öpüştüğünü görmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine tabir olunur.

Rüyada bir bayanla yakınlaşmak sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlarla sıkı muhabbet kuracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına inanılır.

Rüyada bi bayanla konuşmak böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayanla yakınlaşmak hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine inanılır.

Rüyada bir bayanla duş almak ibadete ağırlık verileceğine, başının ağrıyacağına işaret eder.

Rüyada iki bayanla tartışmak hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.